Produkty wykorzystywane przez kosmetologów

Regularna dostawa produktów wykorzystywanych podczas zabiegów jest istotną kwestią, o którą należy zadbać zakładając gabinet kosmetyczny. Jego właściciele muszą pilnować, aby zawsze były tam dostępne jednorazowe akcesoria czy odzież dla klientów, a specjaliści mieli do dyspozycji wszystkie niezbędne preparaty. Jeśli chodzi o salony specjalizujące się w manicure i pedicure, nie może zabraknąć lamp do paznokci, pędzelków do zdobień czy wzorników, które mają na celu zaprezentowanie umiejętności manicurzystki.

Pędzelki do zdobień - Szeroki wybór

Manicure to niezwykle kreatywna dziedzina kosmetologii, która pozwala na wyrażenie siebie oraz stworzenie atrakcyjnych wzorów. Coraz częściej wykorzystuje się pędzelki do zdobień, których zróżnicowane końcówki pozwalają na wykonanie nietypowych grafik na paznokciach czy przyklejenie dodatkowych dekoracji. Corio doskonale rozumie potrzeby współczesnych klientem, stąd w jego asortymencie znajduje się szeroki wybór tych produktów. Manicurzystki mogą zaopatrzyć się w pojedyncze pędzelki do zdobień lub kompletne zestawy tych akcesoriów.

Dane z rejestru "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | nr tel.: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: Pędzelki do zdobień

Sprawdź lokalizację:

współrzędne gps 52.383347,16.889641

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Nowoczesne leczenie dentystyczne

Szkolenia dla asystentek stomatologicznych

Sprzęt do terapii falą uderzeniową

Fala uderzeniowa

Klinika dentystyczna

Stomatolog Lubań

Wyposażenie salonów kosmetycznych

Frezy do manicure frezarkowego