Wyposażenie salonów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio zadbała o bardzo szeroki asortyment produktów znajdujących się w sklepie sklep.coriocs.pl po to by wszelkich potrzebnych zakupów do gabinetu kosmetycznego dokonać w jednym miejscu. I tak, można znaleźć w nim, przede wszystkim: kosmetyki i akcesoria niezbędne do wykonania profesjonalnego makijażu, meble, które wzbogacą salon i ułatwią pracę, urządzenia dzięki którym wykonasz specjalistyczne zabiegi, w tym frezy do manicure frezarkowego oraz wszelkie inne produkty, które są niezbędne w każdym gabinecie kosmetycznym.

Niezawodne frezy do manicure frezarkowego

Praktycznie w każdym gabinecie kosmetycznym znajdziemy usługę typu: manicure i pedicure. Są to bardzo popularne zabiegi, które sprawiają, że zarówno dłonie jak i stopy prezentują się schludnie i ładnie o każdej porze roku, nie tylko latem. By jednak należycie zadbać o te części ciała należy posiadać odpowiednią wiedzę, sprzęt i akcesoria, które nam to ułatwią. Tutaj najlepiej zaufać specjaliście i wybrać się do gabinetów, które doskonale znają się na wykonywaniu tego typu zabiegów a gabinety kosmetyczne powinny zaopatrzyć się we frezy do manicure frezarkowego, lakiery oraz wszelkie inne narzędzia i akcesoria, które dostępne są w Hurtowni Kosmetycznej Corio.

Dane z rejestru "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | nr tel.: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: Frezy do manicure frezarkowego

Sprawdź lokalizację:

współrzędne gps 52.383347,16.889641

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Produkty wykorzystywane przez kosmetologów

Pędzelki do zdobień

Nowoczesne leczenie dentystyczne

Szkolenia dla asystentek stomatologicznych

Sprzęt do terapii falą uderzeniową

Fala uderzeniowa

Klinika dentystyczna

Stomatolog Lubań