Transport z jak i na lotnisko

Carfillar to wypożyczalnia samochodów. Lotnisko Szczecin Goleniów to główny teren, na którym firma działa. Jeśli więc chcesz dostać się na lotnisko szybko, sprawnie i komfortowo wybierz ofertę najmu auta od Carfillar a jeśli lądujesz na lotnisku Goleniów i chcesz dostać się np. do Szczecina albo innego pobliskiego miasta, również zainteresuj się propozycją jaką ma dla Ciebie Carfillar. To kompleksowa usługa, dzięki której szybko i sprawnie dostaniesz się z punkt A do punktu B. Do wyboru masz kilka opcji więc sprawdź na stronie carfillar.pl i skontaktuj się z firmą.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Szczecinie

Jeśli szukasz wypożyczalni samochodów blisko lotniska Goleniów Szczecin, zainteresuj się ofertą firmy Carfillar. W swojej propozycji najmu mają auta komfortowe, zarówno miejskie, jak i dostawcze a także luksusowe. Znajdziesz zatem u nich auto, które dopasujesz do swoich potrzeb. Dodatkowo, oferują atrakcyjne ceny oraz możliwość podstawienia auta na wskazane przez Ciebie miejsce. Firma potrafi świetnie dopasować się do klienta i jego potrzeb, gdyż posiada wieloletnie doświadczenie i doskonale zna oczekiwania swoich zleceniodawców.

Dane z rejestru "Carfillar":

Glewice 1A | 72-100 Goleniów | woj.: zachodniopomorskie | NIP: 851-298-73-38 | REGON: 321302238 | nr tel.: +48 669 999 666 | carfillar.pl | biurocarfilar.pl

Oferta: Wypożyczalnia samochodów lotnisko Szczecin

Sprawdź lokalizację:

współrzędne gps 53.610785,14.911664

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Transport osób

Przewóz osób

Klimatyzacja w samochodzie

Nabijanie klimatyzacji - Cieszyn

Bezpieczne przeprowadzki

Taxi bagażowe w Gdańsku