Sklep z tapetami
Tapety sklep internetowy
Strefa Klienta:    
Login:   Hasło:  
        Rejestracja klienta  |  Zapomniałem hasło  |  Twój koszyk

Archiwum regulaminów

 

Regulamin do dnia 25 XII 2014 r.

Zawarcie umowy pomiędzy Klientem a Sprzedającym może nastąpić na dwa sposoby.

Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie pisemnej i kierowane na adres Sprzedającego (MORGANA Katarzyna Wolszczak, Podmiejska 13/27, 85-453 Bydgoszcz).

W przypadku zrezygnowania przez Klienta z możliwości zawarcia umowy na drodze indywidualnych negocjacji zastosowanie ma poniższy regulamin i stosowne przepisy prawa.

                                                                    

 

                                                           REGULAMIN
 
1.                             Sklep MagiaTapet.pl jest prowadzony przez:
                                        MagiaTapet.pl Arkadiusz Głód
                                             ul. Kormoranów 126/29
                                                85-432 Bydgoszcz
                                         NIP 554-156-48-05, REGON 340662924
                            KONTO BANKOWE: 49 1050 1139 1000 0090 7049 6865
dalej nazywanej „Sprzedającym”.

2.      Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

3.      Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, za wyjątkiem przerw technicznych i konserwacyjnych.

4.      Zawarcie umowy i realizacja zamówień następuje po złożeniu zamówienia przez Klienta (opcja wysyłania towaru za pobraniem) lub dokonaniu przedpłaty. Na dokonanie przedpłaty Klient ma czternaście dni od złożenia zamówienia.

5.      Zakupiony towar wysyłany jest na adres podany przez Klienta w formularzu zamówienia.

6.      Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień z nieprawidłowymi lub niekompletnymi danymi adresowymi.

7.      Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku.

8.      W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań, należy odesłać na adresSprzedającego.

9.      W przypadku, gdy zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu dziesięciu dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym.

10. W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klientma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
Sprzedający w ciągu siedmiu dni dokonuje zwrotu pieniędzy na kontoKlienta.

11. Klient przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W takim przypadku Klient nie powinien przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

12. Ceny towarów oferowanych przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT), chyba że są oznaczone jako ceny netto.

13. Przedstawiona przez Sprzedającego oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

14. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klienci podając swoje dane osoboweSprzedającemu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich przezSprzedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

15. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

16. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin(http://www.magiatapet.pl/artykul-3-Regulamin.html). W trakcie realizacji zamówienie oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klientaobowiązuje regulamin zaakceptowany przy składaniu zamówienia, chyba że jego postanowienia byłyby dla Klienta mniej korzystne niż aktualnego.

17. Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 pix. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu magiatapet.pl, należy je wszystkie wyłączyć.

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.
 

Działy sklepu
tapety - negocjuj ceny
Promocje
46052 CHACRAN

tapety promocje
Cena: 99,95 PLN
W promocji: 89,95 PLN

» szczegóły «
Piękne wnętrza
tapety - wysyłka gratis
Nowości
3657 SPLENDIDA

tapety 3657 SPLENDIDA
219,95 zł

» szczegóły «
sprzedaż tapet banki
© MagiaTapet.pl, Webmaster: ITB Vega, Sklep internetowy z tapetami oferuje: Tapety, Tapety dekoracyjne, Tapety ścienne, Tapety na flizelinie, Tapety pokojowe, Tapety welurowe, Tapety winylowe, Tapety zmywalne, Tapety nowoczesne, Tapety klasyczne, Tapety ekskluzywne, Tapety młodzieżowe, Tapety graficzne, Tapety dziecięce. Producenci: BN International, Zambaiti Parati, Happidea, P+S International, Grandeco,Parato, Cristina Masi, AS Creation, Rasch, Marburg, Wizard+Genius, Murella Kolekcje: Tapety Regalis, Tapety SPLENDIDA, LILIUM, Bohemian, Tapeta Preziosa, Classic Top, Karat, Tapety Regent, Tapety Pandora, Tapety Desideria, Tapety BOHEMIAN, Tapety ELEMENTS, Tapety CRISTALLO, Tapety Interoir, Tapety Caravaggio, Tapety Carillon, Tapety Ca` Falzer, Lilium